Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 31-én kellett volna megjönnie...

31-én kellett volna megjönnie de semmi. Valakinek ötelete vagy gondolata, hogy miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Lehetsz pl terhes
2021. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az az ötletem, hogy elrabolták a mensid az ufók.

Esetleg ha több információt osztanál meg talán tudnánk segíteni. Szexelsz egyáltalán (ne nézz hülyének, egyszer valakinek el kellett magyaráznom, hogyha nem szexel és szűz biztos nem terhes...)? Hogy védekeztek? Ért mostanában valami érzelmi kitörés (gyász, stressz...)? Elkezdtél mostanában edzeni vagy diétázni? Új gyógyszert szedni?

2021. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség. Meg voltál fázva/beteg voltál, és szedtél antibiotikumot. Szedtél pár napig nagy adagban c-vitamint. sokat stresszeltél. elmaradt a peteérésed. Későbbre tolódott a peteérésed. Cisztád van. rákos vagy. Beteg vagy. Felborult a hormonháztartásod. Klimaxolsz. Tini vagy és még nem állt be rendszeresre. Válaszd ki magadnak a neked tetsző választ.
2021. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Icipicit több infó kéne
2021. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!