Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan jött az hogy a szőke...

Honnan jött az hogy a szőke nők buták?

Figyelt kérdés
Miért pont a szőkék?
2008. dec. 7. 20:02
 1/5 anonim válasza:
70%
Nem mind, csak a nagy részük! :) Barnák és feketék meg a vörösek se maradnak nagyon le!
2008. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem onnan, hogy az a sztereotípia, hogy minden csinibaba szőke.

Illetve van még egy másik sztereotípia, hogy nem lehet egyszerre valaki szép is meg okos is.

Azaz a sztereotípia szerint a szőkék általában csinibabák, ebből következik, hogy akkor buták is, mivel okosak nem lehetnek, hisz szépek.

2008. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
En meg regebben most vagy hallottam vagy olvastam hogy Marilyn Monroe ota van ez a koztudatban. Hogy a festett szokek butak.
2011. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
45%
a szőke haj festék káros anyagokat tartalmz és beszivárog az agyába és hülye lessz!!!! :P
2012. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Mert tényleg igaz nagy részükre. Nem mondom, hogy nincs kivétel, de valóban nem igazàn találkoztam még okos szőkével. Igaz, van ilyen ismerősöm több is, aki elvileg nem buta, egyetemet végez, tanulni is jól tud, bár ez önmagàban még nem jelent semmit, mivel ugyanezeknek a csajoknak nincs két értelmesen összeszedett mondatuk. Ha beszélgetsz velük, amint kinyitják a szájukat, egyből lejön, hogy nem valòszìnű, hogy az eszük miatt jutottak oda ahol vannak, hogy enyhén fogalmazzak. Tényleg borzalmasan kiábrándító tud lenni, hogy mindenre a válaszuk: ,,nem tudom" meg ,,szercsi" ,,köszcsi" stb. Aztán egy rántottát nem tudnak megcsinálni anélkül, hogy ne égetnék oda. Van olyan szőke lány ismerősöm is aki meg nagyon aranyos, kedves, ám buta, mint a föld. Lassú felfogású,értetlen,infantilis. Szóval, nem mondom, hogy kizárt az okos szőke nő, de még én se, és egy ismerősöm se találkozott velük. Valami alapja csak van ezeknek a sztereotípiáknak, vicceknek
2016. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!