Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett Kate Yup-al?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri a Sztorit, elmondom röviden:


Van egy Kate Yup nevű YouTube csatorna, ahová olyan ASMR mukbangok kerültek ki, amikben egy feltehetően GYEREK!!! mindenfajta nyers tengeri lényeket eszik, meg olyan undorító dolgokat mint pl. disznó agy. A csajon a videókban többször is zúzódások vannak,és látszik rajta hogy a kajákat nem eszi szívesen, kb. öklendezik tőlük. Azt állítja egyedül van otthon,de hallatszanak hangok a háttérből,amiket bizony biztosan nem ő csinál. Kb minden videóban van olyan, hogy reszketni kezd,bólógat valakinek, és elkezd őrületesen gyorsan falni. Egyszer kódolva kiírta a videóba hogy SOS, de olyan is volt hogy morze kóddal kocogtatta a tányéron hogy "segítsetek rajtam". Több mint egy éve nincs kinnt videója. Szerintetek mi lehetett ez az egész?



2021. jún. 6. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Paul Street videójában láttam ezt. Az ő véleménye hihetőnek tűnik.
2021. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Küldenél linket/videócímet? Szívesen megnézném. Én napi szinten nézem Paul Streetet, de esküszöm még soha nem találkoztam ezzel a Kate Yup témával az ő csatiján. (Én a WatchMojo-n láttam)
2021. jún. 6. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egész. Szerinted a "fogvatartói" nem vették volna észre hogy segélykérést írogat a nézőknek? Főleg úgy hogy a kommentelők erről beszélnek folyton?

Meg ahogy mosolyog az nem valami kétségbeesett túszra utal (inkább egy bulimiásra - csak nézd meg a fogait).

2021. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberrablás lehetetlen. Gondolj bele, miféle emberrabló csinálná a beteges tevékenységét a YouTube-on?


A lánnyal van valami baj, ez tisztán látszik. Aggasztóan sovány pedig rengeteg kaját eszik. De semmi elrablásról vagy ilyenekről nincs szó. Egy falásroham pont így néz ki. Össze nem illő hatalmas mennyiségű kaját eszel nagyon gyorsan, és nem tudod abbahagyni. Megnézted már a lány fogát? Borzalmas állapotban van. Ez lehet rossz higiénia, de a bulimia egyik tünete is. Valszeg azért eszik ennyit hogy utána könnyebben "kitisztuljon".

okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!