Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy létezhetnek olyan belterj...

Hogy létezhetnek olyan belterjes maszek kisebb nagyobb üzletek, ahol látszik, hogy az alkalmazottak utálnak ott lenni és csak kín nekik az egész?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hova tegyem fel ezt a kérdést. Ha valakinek van egy boltja nyilván nem érdeke olyan embereket alkalmazni, akik elijesztik a vásárlókat, de mégis nem egyedi. Kinek mi a tapasztalata? Nem tudom én valahogy utálom, amikor egy kasszás forgatja a szemét, fúj, minden mozdulatán és megnyílvánulásán kb látszik, hogy utálja, amit csinál. Multiknál ritkább ez, mint maszek üzletekben, de ott is előfordulnak riasztó emberek. Még azt se lehet mondani, hogy túl vannak hajtva, mert konkrétan van olyan bolt, ami nem is értem, hogy tud fennmaradni olyan kevesen járnak oda és emellett még akik ott dolgoznak is bunkók.
2021. jún. 8. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert a maszek munkáltatók kihasználják a dolgozókat, fizetett szabadság nincs, sok helyen még fizetetlen sem, táppénz szintén, fizetés egy része feketén...mondjuk lehet ez is oka, de csak tippelek.
2021. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!