Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nagy bunkóság lenne vagy...

Ez nagy bunkóság lenne vagy helyes cselekedet?

Figyelt kérdés

Vagy egy nagyobb ismeretségi köröm!

Abban vagy egy kiskorú lány, 14-5 körüli és egy idősebb férfi.

Az a férfi már büntetett előéletű. Nos lényegében a lányt futtatja, szóval a lány bele is egyezett!


Nem hinném, hogy bármit is tudnék én tenni, ha adnék egy úgymond anonim fülest a zsaruknak, ha a lány beleegyezett ebbe az egészbe.

Akár hogy is nézem, a lány a rib**c bárkivel lefekszik és még kéreti is magát!


Mind1 ha megteszem? Történik valami, vagy úgy ahogy mondtam, ha a kiskorú úgymond beleegyezett, akkor megússzák?



2021. jún. 8. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kettejük között lenne testi kapcsolat, az nem büntethető. De ha „futtatja” az már súlyos bűncselekmény.

Jelenlegi törvények szerint két ember között létrejöhet fizetős kapcsolat, de abból más hasznot nem húzhat.

Ebből a szempontból nem sokat nyom a latban, hogy a lánynak tetszik a dolog.


Tegyél feljelentést!

[link]

2021. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De attól félek, hogy rájönnek, hogy én leszek az. Nem szeretnék magnak bajt, vagy hogy a kerület/kerületek megutáljank vagy Isten ments rám küldjenek valakit!
2021. jún. 8. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!