Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezeket a dolgokat...

Hogy tudnám ezeket a dolgokat készíteni otthon?Milyen felszerelésre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Gallér lapok

Jelvények

Gyűrűk


(Nem nagyméretűekről lenne szó elsősorban)


2021. jún. 9. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrű alapot lehet rendelni különböző oldalakról meg rá való követ vagy bármit akarsz rá rakni. Jó mert sokféle van és egyénileg tudod megcsinálni őket
2021. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gallér lapok - ez alatt nem igazán értem, hogy mit gondolsz. Talán, ha hasonlóról linkelnél...


Jelvények - vagy másfajta, neked nem tetsző jelvényből átalakítod, esetleg sörös kupakból alakítod át, netán kerámia gyurmából készítheted el. Kitűző tűket jelvényekhez, 2-3-4-5 lyukkal, ezek méretben különböznek.


Gyűrűk - a gyűrű alapot írták, erre használhatsz szintén kerámia gyurmát, féldrágaköveket, gyöngyöt, ásványokat, vagy üvegkavicsot, ami alá tehetsz mintának mondjuk körömlakkot. Illetve, ha nem fém gyűrűt akarsz, akkor találhatsz ötleteket erről a neten.

Tudom ajánlani a Pinterestet, a YouTube-ot, illetve a sima Google-t (képek), ötletek merítéséhez.

2021. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2021. jún. 13. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha. Szóval ez a gallérlap.

Egyszer régebben egyet láttam közelebbről - bár azt nem mondom, hogy mind ilyen -, de az kemény kartonra volt rádolgozva / ragasztva a textil anyag, és arra jött még rá a gomb, vagy egyéb díszítő elem.

2021. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!