Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ruhában cipőben menjek...

Milyen ruhában cipőben menjek anyukám temetésére?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz

2021. jún. 9. 23:26
 1/5 Fsms ***** válasza:
100%
Minden fekete. Ez a hagyományos megközelítés.
2021. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd őszinte részvétem!

Mivel leánya vagy, a fekete ruhádon lehetőleg ne legyen semmi más szín, de ha nincs más megoldás - elmegy egy kis fehér vagy szürke csík, pötty, de lényegesen uralkodjon a fekete. Lehetőség szerint szoknyát vegyél. Egy gyűrűn kívül az ujjadon ne legyen semmi ékes. Nyaklánc se legyen látható. A függőket eltérően javasolják. Szerintem, ha nem hivalkodók, akkor maradhatnak. A lényeg - hogy látsszék rajtad a gyász és nem a hivalkodás, a jómódiság. Sírni sosem szégyen!!! Legyen zsebkendő nálad.

Egyébként pedig alkalmazkodj a vidéked szokásaihoz.

2021. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm-szépen aki írt-Budapesten élek
2021. jún. 10. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten nem annyira szigorúan tartják be az íratlan szabályokat (szokásokat), mégis azt ajánlom, hogy szoknyában menj. Csillogó-villogó ékszert semmiképp ne tegyél fel.
2021. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm-én valami egybe ruhára gondoltam
2021. jún. 11. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!