Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert kovethetett egy furgon?

Miert kovethetett egy furgon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18/l vagyok es havannara koltoztunk nemolyan reg es par napja este 9-10 korul volt amikor a parkolonal alltam itt lent pont es vartam valakire.. a lenyeg hogy 2 kort ment ket kocsi szoval ketszer mentek el mellettem aztan megalltak kb egyszerre csak nem ugyanott es azonnal azt vettem eszre hogy jon egy fekete furgon sotetitett ablakokkal neztem par masodpercig es akkor kapcsoltam.. egybol mentem a setanyra ami itt van kozel es bejott a furgon a setanyra ahol sose lattam autot bemenni volt aki azt mondta nem is szabadna es de viszont lassan ment nem gyorsan de nem volt ott senki csak en a kornyeken na en meglattam ket embert ulni padon odamentek hozzajuk mert nagyon feltek es ahogy leultem es gyorsan elmonstam nekik h mi tortent fordult be oda ahova mentem en is es eljottek lassan melletunk es aztan visza is azt mondta az egyik ember hogy biztos nem szamitottak ra hogy harman vagyunk es h azt gondoltak hogy csak egyedul vagyok nagyon megijedtem ilyen velem sose tortent na de szerintetek az ilyen furgonosok mit akarhatnak? Ha el akartak volna rabolni akkor mert nem ment gyorsan mellem vagy nemtudom??? Azert nem ertem..
2021. jún. 11. 00:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Odamentem hozzajuk mert nagyon feltem* bocsi a helyesirasomert
2021. jún. 11. 00:43
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Szoktak rabolni lányokat, szexrabszolgának vagy csak simán veséért , májér, stb.


Mi a vércsoportod?

2021. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt ertem csak akkor mert mehetett olyan lassan vegig? Ha gyorsabban ment volna akkor nagyob az eselyuk vagy nem?
2021. jún. 11. 00:55
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Úgy szokás embert rabolni, hogy megnézed a környezetet, lassan megy a sofőr, figyelik, hogy milyen házak mellett mennek el, van e kamera, van e valaki az utcán, ablakba. Célpont mit visel, cipőt? Gyorsan elfut. Magassarkút? Megbotlik könnyű préda. Megnézik mennyi idős a célpont, úgy kb. telefonál e, mert ha igen akkor már behatárolható időpont és helyszín, ott már a kamerák visszanézhetők, egy kőrt biztos kell menni mielőtt kipattannak és betuszkolják az áldozatot.
2021. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaa ertem es ha elmenne megint egy ilyen mellettem es latnak hogy telefonalok akkor hagynanak ugye?
2021. jún. 11. 01:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Es ha barmikor tortenne ilyen akkor hova vinnenek es meg is olnenek? Fiatalok is rabolhatnak el az ilywn furgonokat nem is allitjak meg rendorok?!
2021. jún. 11. 01:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Veletek nem tortent ilyen hogy egy furgon kovetett volna? Amugy ha tegyuk fel betennenek akkor jobb ha szotfogadnek nekik vagy meg kell probalni elmenekulni?
2021. jún. 11. 02:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ted Bundy
2021. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi ebbe olyan hihetetlen nektek ez az egesz miert talalnek ki ilyet de remelem aki nem hiaz nwkem majd megtortenik vele is es akkoe hinni fog talan🙂
2021. jún. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!