Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el apának?

Hogy mondjam el apának?

Figyelt kérdés
Szóval iskolát szeretnék váltani 9 vagyok. Már rájöttem, hogy rosszul választottam és váltani szeretnék. Anya már tudja és azt mondja mindenben támogat és az lesz amit szeretnék. Viszont apának egyszerűen nem merem elmondani mert félek, hogy csalódna! Azt leszögezném, hogy ő is olyan mint anya mindig mondja, hogy támogat és bármit elmondhatok neki. De valahogy nem tudom hogyan hozzam szóba. A mostani iskolákban most 24-én kell újra beiratkozni szóval még az előtt elkellene mondanom neki is mindent! Hogyan?

2021. jún. 12. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Apa, iskolát szeretnék váltani, mert rájöttem, hogy rosszul választottam..." Az apád, nem egy idegen. Legyél vele őszinte.
2021. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem is. Nyugodtan mond el neki!


UI : Ha szabad kérdeznem melyik városban, vagy megyében vagy?

2021. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Veszprém megye!
2021. jún. 12. 23:12
 4/4 kisördög1 ***** válasza:
Pont ahogy az 1. hozzászóló leírta. A családban legfontosabb az őszinteség, nem kell félned tőle, max. meg fogja kérdezni "miért".
2021. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!