Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoktatok enni este,...

Mit szoktatok enni este, amikor már nem kéne enni, de éhesek vagytok?

Figyelt kérdés

Ez mondjuk így kissé pontatlan, elvégre relatív hogy kinek mikor jó enni. Ha mondjuk már mostatok fogat, vagy már este 10-11 van és éhesek vagytok, akkor mit szoktatok enni?


Én leginkább müzlit szoktam, az nem túl nehéz kaja, és nagyon finom :D vagy egy szelet kenyeret vajjal+sonkával.



2021. jún. 13. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Fogmosás után semmit.Igyál vizet,aztán alvás.
2021. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok túl hamar elaludni, még fent szoktam lenni egy darabig. Bár amúgy nem tanácsot kértem, de köszönöm a választ 🤗
2021. jún. 13. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha fogat mostam, akkor már semmit. Majd holnap reggel jobbat eszek.
2021. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most pl. mákos kalácsot és lecsót ettem. Tegnap este meg egy egész zacskó tortilla chipset. Fogat mosni bármikor lehet, utoljára gyerekként gondoltam erre amolyan vízválasztó dologként, de a szüleim olyankor mindig megengedték, hogy még egyek egy almát :)


Egyébként nem dőzsölök így állandóan, de követem a testem jelzéseit, és ha az csipszet követel, akkor csipszet kap :D Máskor meg még napközben sem vagyok éhes, olyankor pedig nem eszem.

2021. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi, max vizet iszok
2021. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebédet, vagy ami a vacsora volt. Ha nagyon éjszaka van, akkor iszom teát és eszek egy kis sajtot, vagy joghurtot, hogy ne őrüljek meg...

De nem nagyon szoktam éhes lenni, mert későn szoktam elfogyasztani a vacsit 😊

2021. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is müzlit, bár volt már néha keksz, de üres kenyér is (lett volna mivel megkennem). Utána megint fogat mosok. A müzlivel csak az a baj, hogy lassan szívódik fel, így nem múlik el olyan gyorsan az éhség.
2021. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én valami jó kis szendót szoktam benyomni, utána úgy alszom mint a bunda. +1 fogmosás az ára, nincs törvény arra vonatkozóan hogy ne lehetne éjjel kétszer is fogat mosni :D
2021. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!