Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MyVip: Ez a hazai közösségi...

MyVip: Ez a hazai közösségi portál, hogy-hogy még mindig működik, miközben már sok éve rég nem nézi senki sem?

Figyelt kérdés
Az Iwiw megszűnt már rég, de amikor az megszűnt ott amúgy még a MyVip ehhez képest voltak azért annyian, hogy ott még azért volt mi, amivel lehetett jót netezni. Akkor a PPL, Milgram, Poznanici, Ismerem, Inneoo, Macadu stb. ezeket is mind megszüntették. Csak ezt az egyet meghagyták ilyen majdnem szinte teljes egész holt állapotban.

2021. jún. 13. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Látjátok ez még mindig üzemel ilyen holt helyzetben: [link]
2021. jún. 13. 22:52
 2/9 anonim ***** válasza:

"Csak ezt az egyet meghagyták"

Nem hagyták, eladták a csipába a többi hulladékkal együtt.

Az, hogy az új tulajdonos mihez kezd(ett) vele, az már egy teljesen külön történet.

2021. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mihez kezdett vele az új tudja, tudja valaki?
2021. jún. 14. 15:11
 4/9 A kérdező kommentje:
elírás javítás: új tulaj
2021. jún. 14. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Regisztrálj be és kiderül.
2021. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már regisztráltam rá annak idején mikor megjelent, be is tudok lépni, azóta is néha ritkán csak nosztalgia retro képen egy nagyon rövid időre felnézek rá, de nem olvastam róla mit, hogy miért hagyták meg, csak régóta azt látom, hogy már évek óta a kutya se nézni, mióta a Facebook van, csak ez az egy nem szűnt meg mint a többi, amiket a Facebook kiszorított.
2021. jún. 14. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Na jó. Ez csak két példa volt.

De van 1000 ahol meg jó lenne ha az ember jó választ kap, a helyet hogy végig olvas 30 db rosszat

2021. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi.

Ezt nem ide akartam.

Amúgy én használom a Myvipet. Arról nem tehetek hogy mások meg nem.

2021. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én tavaly töröltem magam, amikor eszembe jutott, hogy be voltam regisztrálva és zavart, hogy minden fent van rólam. Most szívesen visszanéznék nosztalgiázni, de már nem működik a regisztráció :(
2022. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!