Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a lefejezős story...

Mi ez a lefejezős story amiről mostanában annyit beszélnek? Valaki elmagyarázza az egészet?

Figyelt kérdés
A híradóban hallottam már erről. Olyasmire emlékszem, hogy egy tiktokos csaj... Mi történt? Mi ez a fejlevágásos történet? Valaki elgyarázza?

2021. jún. 15. 20:09
 1/5 citromfűlevél ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem ismertem a sztorit a híradó előtt, de utánakerestem amennyire tudtam. A videót nem találtam meg, csak annyit, hogy egy Mayengg03 nevű felhasználó töltötte fel TikTokra.


(engem is érdekel a sztori többi része, ha találtál róla valamit ezen kívül, akkor azt leírod ide?)

2021. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze.
2021. jún. 15. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Igazából senki nem tudja mi tortent pontosan.Allitolag Mayengg03 egy kartel tagja volt es elmondott egy ket dolgot amit nem kellett volna de olyat is hallottam hogy bevallotta hogy meleg ezert oltek meg es hogy igazabol nem is halott csak megjatszott az egesz.A videon annyi tortenik hogy a lany fel holtra van verve es egy kessel levagjak a fejet.Szerintem ne nezzetek meg eleg felkavaro.

2021. jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszodat! Én nem is találom a videót a neten!
2021. jún. 18. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a barátnőm mutatta meg
2021. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!