Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Székesfehérváron jó gépjármű...

Székesfehérváron jó gépjármű oktató?

Figyelt kérdés

Szeretnék oktatót váltani. A jelenlegi türelmetlen, bunkó, rávág a kezemre folyton és úgy oktat, hogy nem kezelhetem a pedálokat meg a váltót. Már 16 óránál tartok és még mindig így vezetünk. Úgy érzem csak az időt és a pénzt fecséreljük. Amikor szóvá teszem, hogy szeretnék megtanulni végre vezetni, akkor az a válasz, hogy ő az oktató, ő tudja, hogy mi jó nekem és hogy minimum 60 óra kell, hogy átmenjek a vizsgán. Természetesen megértem, hogy 30 óra nem elég, de ezt akkor is túlzásnak tartom, hogy 16 óránál még mindig csak kormányt tekerünk meg irányjelzünk. Másfél éve járok vezetni....

Pls valaki olyat, aki rendesen megtanít vezetni, hogy túl legyünk végre rajta és lehetőleg ne legyen türelmetlen bunkó és ne vagdalja a kezemet.



2021. jún. 15. 20:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!