Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg angolul?

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés

9 eve tanulok angolul es az elso 6 evemben szinte SEMMIT nem tanultunk. Mindig elbeszelte a tanar az orat es az anyagot se magyarazta el normalisan. A 7. Osztalyt mar egy hatosztalyos emelt nyevi tagozatos osztalyban kezdtem es itt ragadt ram nehany angol tudas, viszont az alapok egy resze meg mindig hianyzik valamint egy eros kozepszintre szeretnem emelni az angoltudasom. Mostanaban kezdtem el nezni olyan videokat ahol angolul beszelnek. A lenyeget megertem, viszont meg mindig rengeteg olyan szo van aminek a jelenteset csak talalgatom. A nyelvtani reszet is szeretnem erositeni es a szokincset is.

Elore is koszonom a segitseget.



2021. jún. 15. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Először is tanuld meg az összes szót...majd foglalkozhatsz a nyelvtan részével
2021. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy magántanárt.
2021. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magántanárt fontold meg.

Keress lehetőségeket külföldiekkel beszélgetni. Minden alkalmat ragadj meg, hogy gyakorold az angolt. Menj el nemzetközi klubokba, vagy akár csak szólíts meg turistákat.

Olvass mindent angolul. Hallgass zenét angolul, figyelj a szövegre is.

Keress angol levelezőtársakat.

2021. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress magántanárt. Ha lenne önfegyelmed önállóan tanulni, már rég megtetted volna.
2021. jún. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kulcsszó amit keresel: polyglot klub
2021. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!