Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba általános...

Mit adjak ajándékba általános iskolás ballagó kislánynak?

Figyelt kérdés
Nem annyira közeli ismerősünk elhívott a lànya ballagási otthon tartott bulijàba. De semmi ötletem mit adhatnék

2021. jún. 15. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis pénz tökéletes lesz neki, hisz így arra kölheti amire akarja. Mellé pedig esetleg egy szál virágot
2021. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ruha és pénz, esetleg parfüm
2021. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a ruhát és a parfümöt sem javaslom. Ha távoli ismerős akkor nem tudod milyen ruhákat hord, milyen az ízlése. Én még közeli ismerősöktől is alig kaptam olyan ruhát aminek nem az lett a vége hogy évekig a szekrény alján lett volna vagy ne ajándékoztam volna el. Parfümből is ugyanez igaz. Ilyenkor a legjobb ha adsz valamennyi pénzt amennyit jónak gondolsz, azt legalább arra költi majd amire szeretné és mellé még esetleg 1-2 szál virágot.
2021. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pénz, mozijegy, vásárlási utalvány, esetleg utazási utalvány
2021. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mondjuk én keresztanyáméktól mindig H&M-be kaptam utalványt, szóval lehet megéri, mert legalább abból a pénzből olyan ruhákat tud venni, ami neki tetszik:)
2021. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!