Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kint...

Volt már olyan, hogy kint voltatok a kertben vagy valahol és megláttatok egy sárdarabot vagy egy furcsa formájú levelet és azt hittétek, hogy valami állat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a sztori?
2021. jún. 17. 22:24
 1/3 anonim válasza:

Volt

Hát nem nagy sztori:

Szemem sarkából azt hittem hogy egy állat

Ránéztem es csak egy levél volt.

Ennyi XD

Ebbol a témából ne várj nagy sztorikat sztem😅

2021. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vok, hogy vlaki megijedt-e ilyenektől😁😁
2021. jún. 20. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer egy levélről messziről nézve azt hittem, hogy süni.

Odamentem, mert ritkán látok sünit, erre kiderült, hogy csak egy levél volt. xD


Ennél izgalmasabb történet az, hogy valamikor régebben egy lobogó elhagyott szemeteszsákról azt hittem, hogy harci kutya és inkább átmentem az út túloldalára, mert megijedtem tőle. 😂


Még furcsább történet az, hogy egyszer hajnali háromkor sétáltam az utcán, előtte pedig pont ijesztő történeteket olvastam. Kint egy sötét utcán egyszer csak egy világító sárga szempár meredt rám, majd vérfagyasztónak tűnő hangot hallottam. Már majdnem elkezdtem az ellenkező irányba futni, de közben észrevettem, hogy csak egy kocsi motorházán gubbasztó macska nyávogott rám. 😂

Nagyjából ennyi történet volt a tarsolyomban. :D

2021. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!