Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vaterán általában megbízható...

A vaterán általában megbízható eladók vannak?

Figyelt kérdés
mivel csak előreutalás van, és nem akarok 10k-t pazarolni...

2021. jún. 19. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

A gyíkhun általában intelligens kérdezők vannak?


Ugye, ugye?


Téged nem az átlag érdekel, hanem az az egy bizonyos.

Megnézed az értékeléseit, hogy mióta van ott, és az alapján tudsz dönteni.

Semmit nem érsz azzal, hogy igen, általában megbízhatóak, ha a te eladód egy frissen regisztrált csaló - és ugyanígy nem érnél semmit azzal, hoyg vigyázz, sok a csaló, mert attól még lehet a te eladód egy abszolút megbízható eladó...

2021. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nos gondolom ezzel azt mondod, az iq-um az átlag alatt van, miközben csak biztosra akartam menni.

na mindegy kösz szépen xd

2021. jún. 19. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod nézni az eladók értékelését, az már ad valami támpontot
2021. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A Vaterán ELLENŐRZÖTT, értékeléssel rendelkező eladók vannak (míg sok oldalon ellenőrzés nélkül, boldog-boldogtalan hirdethet).

2.- az eladó felhasználónevére kattintva meg tudod nézni az értékeléseit, hány százalék pozitív, hány semleges, mennyi negatív. Sőt, ezen belül a pozitív, negatív, semlegesre kattintva még azt is meg tudod nézni, melyiket miért kapta?

3.- nem buksz 10 ezret, ugyanis a Vaterán van egy Biztonságos Vásárlás Program, ami azt jelenti, hogy ha mégis becsapna az eladó, akkor megfelelő lépések megtétele után a Vatera akár vissza is téríti a pénzedet:

[link]

2021. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

>A kérdező kommentje:

>nos gondolom ezzel azt mondod, az iq-um az átlag alatt van

Én semmi ilyet nem mondtam, ezt legfeljebb te állítod magadról. Én azt mondtam, hogy ne azzal foglalkozz, milyen az átlag, hanem hogy milyen a te eladód - azt pedig alaposan meg tudod nézni.

Hogy te ebbe miért látod be azt, hogy lehülyéztelek volna, nem tudom. Persze van egy mondás, miszerint nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...


(Ui.: Helyesen IQ-m. Mivel a Q betűt "kú"-nak ejted, ezért az IQ-um írásmód helytelen. Ahogy a 2-tő, 3-om, km-er, satöbbi is. Hogy ennek van-e bármi köze az IQ-dhoz, azt döntsd el magad.)

2021. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ott is már felhígult a szakma.
2021. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jaj azt csak most láttam hogy elírtam :((

hát pl. ezek a kis hibákért. külső és a belső értékeim kényes téma, túl érzékeny vagyok ezért hát gyorsan magamra veszek dolgokat.


de akkor tök jó, mert megbízható eladó volt. mindig szoktam nézni az értékeléseket, már többször vásároltam külföldi oldalakról, ahol csak így lehetett (Etsy, Wish)

viszont egyszer már jártam úgy, hogy az értékelések jók voltak, reklámozták őket, na de nekem sosem jött meg a rendelésem (később kiderült, nem vagyok egyedül)

na és most időben beleásom magam a dolgok mélyébe, ne járjak úgy.

(mellesleg,én már csináltam intelligencia tesztet, és azon nem teljesítettem rosszul

-köszi)

2021. jún. 20. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az értékeléseket, mielőtt válaszolsz, és akkor nem érhet meglepetés. A vaterában pont ez a jó, hogy nem árulhat akárki, a csalók hamar kibuknak a rendszerből. Ja meg garanciát is ad a vatera: [link]
2021. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!