Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv piercinget lehet öblöget...

Nyelv piercinget lehet öblögetni tengeri sós oldattal es kamilla teaval? Vagy muszaj gyógyszertárban vásárolt öblögetőkkel? Vagy esetleg drogériás antibakteriális szájvízzel??

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tengeri sós oldattal lehet, de nincs sok hatása, ha a fertőtlenítés a cél. Kamilla, ha valódi és nagy csak kamillás teafű, akkor szintén lehet, de nem fertőtlenít, csak gyulladáscsökkentő hatása van, az sem túl nagy. Szájvizet felejtsd el. Phlogosol oldat, corsodyl oldat, vagy betadine vizes oldata. Ezek, amik tényleg jók, de persze sok más receptköteles is van, ami szintén remek. (Corsodylt kaphatsz dm, rossman, stb helyeken is)
2021. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tengeri sós oldat bevált, bár nekem orrpiercingem volt
2021. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a Gingistol fogíny-és szájápoló oldat?
2021. jún. 23. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó lesz rá
2021. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!