Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni ennyi pólóval?

Mit tudnék kezdeni ennyi pólóval?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ismerősöm pólók készítésével foglalkozik, és mintákat szokott rájuk szitálni. És kaptam tőle egy csomó üres pólót. És már van annyi mint a szemét, és nem tudok velük mit kezdeni.


Különböző színekben, és méretekben, 10/csomag, Valento Bike.


A kérdéseim a következők lennének:

- A márkájuk Valento. Ez milyen márka? A Gildan egyik al márkája, leányvállalata?


- És összehasonlítva a Fruit of the loom márkával, mi a különbség köztük, melyik milyen ár-érték aránnyal rendelkezik?


- Hogyan tudnék tőlük megszabadulni, hogy lehetőleg hasznom is szarmázzon belőlük?

Hol tudnám árulni, hirdetni, eladni őket? És mennyiért? Megéri egyáltalán, mert ingyen kaptam őket?



2021. jún. 21. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

vatera... fb marketplace


De ha nagyobb mennyiség, az már üzletszerűnek minősül, tehát kéne hozzá vállalkozói....

2021. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fruit of the loom-nak nagyon jó az anyaga a Valentino-t nem ismerem de ránézésre jónak tűnik hát piac,jófogás esetleg nézz utánna cégek nem e vennének ahol "egyenruhát" hordanak az emberek (őrködés stb) azt mondod le esett a kamionról és meg fogják venni mert így ő is jól jár vele.

Darabja 500-ért például .

Jó fej barátod lehet

2021. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2: NEM valentino, hanem valento. munkaruházati cucc - ahogy nézem....
2021. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah bocs és köszi biztos átjavított ez a szutyok teló :)
2021. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát... mi számít nagyobb tételnek? Nem hiszem, hogy kb. 100 db pólóval bárki is foglalkozna.


A jofog@son meghirdettem, de nem sok érdeklődő volt. Nyilván nem ebből szeretnék meggazdagodni. Csak hát ha már van egy ilyen lehetőség, azért ott van bennem a kisördög. Tényleg vadi új pólók. Nem kevés értük az 500 Ft?

2021. jún. 23. 13:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg hát igazából én is hordom őket, meg adtam ajándékba is belőlük. Csak hát próbálom úgy felfogni, hogy ha már van egy ilyen lehetőség, akkor minél jobb legyen a számomra. De azért az emberek sem hülyék, mert megvan a magukhoz való eszük, és mivel nem nagyon szoktam hirdetgetni, ezért úgy gondolom, hogy lehet még 500-ért sem vennék meg.
2021. jún. 23. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondom ilyen örző védő cégéknél próbálkozz be azok lehet vevők rá
2021. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A szín sem mindegy, amiket végképp nem visz el senki, ajánld fel jótékony célokra.
2021. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!