Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középkorú férfi zaklatott,...

Középkorú férfi zaklatott, mit tegyek? 17 L

Figyelt kérdés

Baratnommel elmentunk a bicikliuton gorkorizni. Minden szupi volt. Hazafele olyan 20 meterrel elottem ment a baratnom es egszer csak jott mogottem egy biciklis. En szepen lassitottam es lehuzotdam az uton, hogy ki tudjon kerulni, de az meg csak jott rám, aztán en elvesztettem az uralmam es a vetesben kotottem ki mert letolt a biciklis utrol. En rovidgatyaban voltam es melltartoban de azon nyomban a vetesben felhuztam a trikom. Ő azt mondta, hogy “ne felj nem kell oltozkodni” Feltalaszkodtam es kimentem az utra es orditottam a baratnomnem h jojjon vissza. A ferfi (akinek a beszedje sem volt tiszta) azt mondogatta h ez bicikli ut es ide nem valo gyalogos (mi gorkorisok voltunk de mi azt tanulnuk, hogy mehetunk gorkorin bicajos uton, mindegy) aztan kisse osszeszolalkoztunk ezen majd lekiabalt h “nincs de”

Majd elkezdett inni az uvegebol es felenk lotykolte a vizet. Beszelt meg dolgokat de nem emlekszem, mert sokk alatt votlam h egy ilyen alak az utrol lenyom. Kerdezte a korunkat nevunket, persze hazudtunk. Majd odanyult baratnom hasahoz, megsimitotta majd a combomhoz, megsimította persze azon nyomban elugrottam amennyire lehetosegem volt gorkoriban. Es mondta h majd megvar minket a biciklis ut vegen. De mondtuk h varnak ott minket. Szerencsere nem volt ott. Nagyin felve mentem haza esvegig kerestem, nincs e korulottunk vagy nem e ugrik elenkbe.

Nem kerdes, csak le kelletf irnom valakinek.

Kerlek lanyok irjatok akik ilyen dolgon mentek keresztul. Lehet nem nagy dolog masnak de nekem ez trauma. Felek mar mindentol es mindenkitol



2021. jún. 21. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ez történt veled. Sajnos vannak ilyen beteg emberek, rohadnának meg.

Ha tényleg nagy traumát hagyott benned menj el pszichológushoz, én nem estem át ilyesmin de ha belegondolok az efféle zaklatásokba roszul leszek, anyira sajnálom. Vigyázni kell, ha legközelebb mennètek görkorcsolyázni akkor az lenne a legjobb ha egy fiú is menne veletek, egy tesó vagy egy fiú barát. A legjobb lenne ha egyenlőre kerülnèd azt az utat, és ne járkálj egyedül mert csak pánikolni fogsz. Olyan helyekre ne menj ahol nincs egy lèlek sem, vagy nagyon ritkán járnak. A városban is görkorcsolyázhatsz, sokszor látok fiatalokat görkorival a főterén és stb.

Kívánom a legjobbakak. Minden rendben lesz hagyj magadnak időt :-)

2021. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondjam,annyi beteg ember van,hogy ha már rövid nadrágba vagy meg sportmelltartóba már úgy nyomulni fognak rád mint a fene.

Tudom ez nagyon sokkoló,de az internet is tele van szántalan ilyen sztorival most,hogy milyen különféle esetekkel tapiztak le lányokat.

Sőtt 2 személyes esetet is tudok mondani,két lány osztálytársam ment suliba metrón,leültek és odajött két srác és random elkezdte fogdosni őket,az utasok persze látták az esetet,de senki nem tett semmit,ők meg le voltak sokkolva. A másik meg hogy én láttam egyszer a hévről leszállva,hogy egy lányt követ egy 60-as férfi és próbálja elcsábítani(persze itt se segített senki csak nézett)odamentem és odakiabáltam egy random nevet,hogy haló itt vagyok,ő meg kicsoda? Erre már szaladt is a csávó.

Szerintem szerezzetek be egy gázsprét,mondjuk most nyáron nem lehet elrejteni,szóval inkább paprikasprét.

2021. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó! Olyan jó, hogy ilyen figyelmes és bátor Vagy! Bárcsak mindenki ilyen lenne, és így ahogyan Te,felelősségét érezne ilyen helyzetben! :)


Kérdező! Nagyon szépen megkérlek, a eddig nem szóltatok senkinek, szóljatok a szüleiteknek, hogy tudjanak róla!

Ez rátok nézve semmilyen szinten nem gáz, te illedelmesen szabály szerint letértél, magyarul ő beléd kötött, és egy piás suttyó szr volt. Bocsánat, de még így is szépen fogalmaztam. Azért jó, ha fel merítek vállalni, mert ha bármi történne (remélem nem), akkor a szülők már tudják, hol induljanak el. Írjátok le pontosan a személyt, és azon az úton többet ne, vagy csak csoportosan menjetek! Aztán be lehet nyomni a kamerát, ha megint "arcoskodik". Én nem tudom, hogy ma már mindenki megbolondult?

2021. jún. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2021. júl. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!