Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki együtt érez Adrien,...

UshariScar kérdése:

Ki az aki együtt érez Adrien, Fekete Macska és Luka karakterével ?

Figyelt kérdés

Itt leginkább a Miracolous fanokat kérdem.

UI:Tudom hogy Adrien a Fekete Macska, de itt most külön vesszem.


Adrien:Szerelmes Katicabogárba de nem mer neki szerelmet vallani mert fél az elutasítástól ezért csak Fekete Macska ként tud de úgy meg Katicabogár elutasítja mert nem tudja hogy Fekete Macska maga Adrien és még túl nyominak és nagyszájúnak tartsa.


Én már éltem meg elutasítást mint Fekete Macska és valljuk be nem volt valami fényes. Konkrétan úgy utasított el egy csaj hogy össze vissza hazudozott rólam, meg kihasznált stb. stb. Aztán most már olyan szinten vagyok mint Adrien ha tetszik nekem valaki akkor nem merem szerelmet vallani meg hasonlók inkább magamba fojtom az érzést és álmodozok.


Luka ugye szerelmes Marinettebe, de Marinette annyira nem szerelmes belé mert ő Adrient szereti aki pedig Katicabogárba szerelmes de csak Fekete Macska ként tud szerelmet vallani neki, de Katicabogár folyton elutasította Fekete Macskát ezért Adrien összejött Kagamival hogy féltékenyé tegye Katicabogarat. Ezért Marinette teljesen szomorú lett és összejött Lukával, de sajnos hamar szakítaniuk kellet ahogy Adriennek Kagamival is nehogy lebukjon Marinette és Adrien hogy ők Katicabogár és Fekete Macska.


Luka helyzetében csak félig voltam. Én is szerelmes voltam egy lányba aki más fiúba volt szerelmes de az állítólagos pasijának már volt valakije. Ennek ellenére én támogattam és vígasztaltam a csajt. Ez eddig a fele ami elég szar. A másik fele nem történt meg hogy össze jön velem aztán dob mert ő mégis inkább a másik srácot szereti jobban.


2021. jún. 22. 00:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!