Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok otthon, amikor...

Ha nem vagyok otthon, amikor a FedEx kihozza a csomagomat, akkor kihozzák másnap újból?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy ma nem biztos hogy át tudom venni (kaptam üzenetet) és igazából megkérni se tudok senkit, hogy átvegye helyettem. Ilyenkor mi történik?

2021. jún. 22. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség más időpont kérésére a weboldalon?
2021. jún. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lenne, de ha mar a futárnál van a csomag szerintem nem látja :/
2021. jún. 22. 07:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult végülis?
2021. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap hívtak és mondtam hogy ma jöjjön vissza ha nem gond. Amúgy is rá kell fizessek, de fogalmam sem volt akkor, hogy mennyit és nem is lett volna nálam annyi készpénz, szóval jobb is így. :D
2021. jún. 23. 07:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Közben elolvastam pár kérdést ezzel kapcsolatban. Vicces, mikor azt írják hogy direkt szólnak hogy 4 előtt nem tudják átvenni a csomagot, erre délben kihozzák. Csak arra nem gondolnak ilyenkor az emberek, hogy nem akkor ér oda a futár, amikor nekünk kényelmes, hanem amikor sikerül és még haza is kell utazzon. Helyi ebédes céggel sem tudta ezt megbeszélni a lakótársam, hogy 11 előtt ne hozzák neki a kaját (erre 7-kor csengetett a hölgy aki a lába miatt fel se jött a negyedikre, de a lakótársam kirángatta az ágyból xD)
2021. jún. 23. 07:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű ez :D
2021. jún. 23. 07:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Én hűtő meg futópad szállíttatásnál voltam így németeknél.

A szabályzat szerint az van, hogy egy órával előtte szólnak, tök jó, mert 40 perc max a munkahelyem. Erre telefonál erős lengyel akcentussal, hogy 10 perc múlva ott van. 3 alkalomból 3-szor így.

2021. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj de fárasztó az ilyen helyzet... hát mit csináljon az ember 10 perc alatt.


Amúgy még nem jöttek, remélem azért nem felejtenek el.

2021. jún. 23. 12:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül 2 nappal később hozták ki, mert repülő miatt nem jöttek a körzetembe.
2021. jún. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!