Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mr.Queen kdrama- nak van/...

A Mr.Queen kdrama- nak van/ lesz 2.évada?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs és nem is lesz.


Egyrészt teljesen befejezett a történet, semmi nem indokol egy második évadot, másrészt pedig tavasszal kitört egy elég nagy botrány Dél Koreában a Joseon Exorcist című sorozat körül, aminek végül csak az első két része jelent meg, ugyanis történelemhamisítással és kínai propagandával vádolták meg a sorozatot. Annak a drámának ugyanaz a forgatókönyvírója, mint a Mr. Queen-nek és elkezdték betámadni ezt is, mondván hogy gúnyt űz a koreai történelemből, továbbá nem könnyíti meg a dolgokat az sem, hogy ez egy kínai dorama remakeje. Végül a koreai streaming szolgáltatókról le is került a sori akkor, nem tudom, azóta történt-e változás. Pedig egyébként amikor futott, iszonyú magas nézettséget produkált Koreában is, akkor nagyon szerették. Na mindegy, a lényeg a lényeg, ezután már ezer százalék, hogy nem is lesz folytatása.

2021. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Amikor kiírtam a kérdés még az elején jártam, így nem tudtam hogyan fog végződni, de már befejeztem viszont a spinn off-ját sehol sem találom.


Hol tudom megnézni?

Vagy nincs lefordítva?

2021. jún. 23. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!