Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bízhatok szinte...

Miért nem bízhatok szinte senkiben sem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magányos ember. Vannak haverjaim, nem vagyok zárkózott és nincsenek is nagy igényeim. 2 legjobb barátom van. Az egyik mostanában féltékeny rám, mert az emberek jobban szeretnek, kedvesebb mindenki velem és megoldom a problémáim. Ez érződik a viselkedésén, hogy próbál lehúzni. Mindig keresi bennem a problémát. És szemmel láthatóan áskálódik. Eddig ő volt a legjobb barátom, mindent megtettem volna érte. A másik barátom kolis lett külföldön és vele se tudok már sokat beszélni. Egyedül anyukámban bízhatok és a kutyámban. Csak azt érzem, hogy ők szeretnek feltétel nélkül és ugyanígy fordítva. Félek, hogy sose lesz olyan barátom, akire mindig számíthatok.

Komoly kapcsolatom még nem volt, reménykedek, hogy majd a jövendőbeli páromat nagyon szeretni fogom.

Szerintetek ez normális, hogy nem bízhatok meg az emberekben, csak haver szinten?

16l



2021. jún. 22. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz el egy másik embertől? Milyen barátra vágysz??
2021. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt hanyagold, ő nem barátod, hanem inkább ellenség.

Keress normálisabbat.

2021. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Igaz baratod, nagyon nehez talalni.


Sokan azt hiszik, hogy mennyi baratjuk van, aztan mikor kulonbozo elethelyzetek vannak, lasd kerdezo, akkor nyilvanul meg, hogy milyenek is valojaban.


Emberekre nem szabad alapozni!

Kiszamithatatlanok.

Sok sok ev tapasztalata mondatja velem.

2021. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
baratod, pontosabban baratot
2021. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első barátod csak hülye, a másik sajnos külföldőn van. Amiért te nem bízol meg az emberekben, az azért lehet, mert az emberek köcsögök, én megértelek. A másik ok hogy nem bízol meg az emberekben, hogy a barátaid úgymond "elhagytak".
2021. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!