Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van mindenki kibeszélve...

Miért van mindenki kibeszélve ha nincs jelen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet, a szemedbe nem mondja meg senki, hogy mi a baja. Véleménye viszont mindenkinek van, és az külön kis kapcsolaterősítő-csapatépítő dolog, hogy a jelen nem lévőket ki lehet tárgyalni.
2021. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elsőnek igaza van szerintem, de hozzá tenném, hogy én mindig az embernek mondtam meg, ha bajom van vele és úgy látom, hogy a társaságom és a jelenlegi munkahelyem felvette ezt a szokásomat és mi nem kibeszéljük a másikat, hanem elmondjuk egymásnak a problémáinkat, ez persze néha anyázódós, de legalább őszinte.


Néha előfordul, hogy akkor van panasz, amikor nincs ott az illető, de ha később megjelenik az illető, akkor ugyan azt fogja hallani, amit egymás közt beszéltünk.

2021. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!