Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Árverezett ingatlan 1.3...

Árverezett ingatlan 1.3 millió Ft ért van kiteve és 100 százalékig terhelhető az az 1. 3 millióig akkor ha felhivom őket hogy meg vásárolna ennyiért ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
Árverezett ingatlan segítség.

#Arverezett #Ingatlanba
2021. jún. 24. 17:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Azt ugye tudni kell hogy en egy faluban lakom és itt nem igazán vesznek ilyeneket.

Kérem aki tud segítsen.

Barmien segítséget ezzel kapcsolatban vagy ezeknek a házak lépésről lépésre elintezeseben kapcsolatban szívesen fogadok segítséget.

2021. jún. 24. 17:43
 2/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy árverési vevő legyél regisztrálnod kell,majd befizetni egy bizonyos összeget,hogy licitálni tudj. Ha bukod,a pénzt is. Ez az osszeg felmehet 5 millióig is. Van egy licitzárási időpont. Aki utoljára licitált,övé a ház
2021. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ertem.

Es ha 1.3 millióe van fent és 100 százalékáig terhelhető azaz 1.3 millióig és én mondok rá 1.4 et függetlenül hogy licit idő van vagy sem? Vagy ha vége a licitnek és ennyi az ára akkor még lehet venni? Bocsi ha hulyeseget kérdezek de nem csináltam meg ilyet és sajnos nem nagyon tudom mi hogyan van.

2021. jún. 24. 22:25
 4/19 anonim ***** válasza:
Van egy rendszer amin keresztül licitelhetsz és ott látod,hol tart épp. Ha 1.3 és te 1.4et írsz,akkor lehet lesz más aki 1.5öt. Amennyiben nem,és vége,a tiéd. Akkor van szívás ha bemondassz 5 milliót mert annyira kell,de más nem üt rá,akkor 5ért kell megvenned,hiába 1.3 volt az ára.
2021. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ja ertem.

Es ezt a rendszert gondolom csak regisztráció után látom igaz?

2021. jún. 24. 22:40
 6/19 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk lejárt a licit de az 1.3 meg ott van?
2021. jún. 24. 22:42
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, csak utána. Ha lejár a licit akkor nem licitelt senki. Ha csak te,akkor a tiéd.
2021. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Es ha lejárt a licit senki nem licital de en a lejárat után licitalok akkor úgyis jó?
2021. jún. 24. 22:48
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem. Lejárat után nem tudsz már. Árveréses ingatlanokat csak árverésen tudják eladni. Ha nincs licit,addig hagyják fent és hosszabbítják meg a végét ,míg lesz.

Vagy még azt teheted talán,hogy személyesen keresed fel a végrehajtót és felajánlassz neki valamennyi összeget. Vagy megmókólja az egészet (ezt nem tehetnék meg) vagy elküld azzal,hogy árverésen kell részt venned

2021. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ertem.mert én találtam egy olyan oldalt ahol ugye mondjuk beirsz egy falut ahol keresel és kiadja hogy abban a faluban mien házak vannak elarverezve 5000 Ft a regisztrációs díjja de még nem regisztráltam igazából már 2 honapja figyelem ezt az oldalt és ezt a házat de még mindig ugye ahogy mondom 1.3 van rá ki irva de hogy Mikor kell licitálni vagy ilyenek így nem mutatja.
2021. jún. 24. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!