Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha ossze akar...

Mit csinaljak ha ossze akar velem jonni de en nem vagyok benne biztos?

Figyelt kérdés
Egy fiúval az osztályombol nagyon joban vagyunk bar inkabb csak messengeren irkalunk,nem igazan beszelunk az iskolaba,nem akarjuk hogy, kideruljon ez az egesz.Valoszinuleg tetszek neki es talan ossze is akarna velem jonni de kicsit ketsegeim vannak.Nem tudom hogy ossze jojjek e vele ha esetleg oda jutunk de nem szeretnem vissza utasitani.Semmikepp sem szeretnem majd hogy kideruljon az osztalyban hogy egyutt vagyunk mert talan kicsit gazul viselkedik es lenéznenek erte mert ossze jottem vele de en igy is szeretem de akkor is felek ettol az egesztol.Tudtok valamit tanacsolni?haggyam inkabb es ne is irkaljak vele?

2021. jún. 24. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
47%

ezt olvasd el!

[link]

aztán meg hagyd neki!

előbb szabadulsz!

2021. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!