Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják az emberek Ed...

Miért utálják az emberek Ed Sheerant??

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Miért utálják az emberek az epres csokifagyit?

Miért utálják az emberek a kedd délutánt?

Miért utálják az emberek a pitypangot?

Miért utálom én az ilyen kérdéseket?

2021. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom hogy te hogy vagy vele de szerintem van egy kis különbség a fagyi/kedd délután/pitypang és egy személy között.

2. Azért kérdeztem mert általában az emberek azért utálnak meg egy hírességet mert valamit csinált, és nem csak úgy utál meg egy csapat ember valakit.

3. Ha nem tudod hogy miért akkor miért válaszolsz? Az utálatodat meghagyhatod magadnak.^^

2021. jún. 27. 10:09
 3/4 anonim válasza:
100%
Általában utalok 88%-a irgy a többi 12% vagy szimplán nem szereti a zenéjét vagy mint ember nem szereti
2021. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én utálni nem utálom, csak unom. A Shape of you pl nagyon középszintű zene, azaz nem rossz, nem szaladok a falnak tőle, de korántsem akkora durranás, hogy 5 éves számként a rádiók "igazi mai sláger" gyanánt naponta 5x-10x leadják. Amikor meghallom, már feláll a szőr a hátamon és ha tehetem, eltekerek. És nem azért, mert utálom, hanem azért, mert a színvonalához képest túl sokszor hallottam már.
2021. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!