Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fordult már veled olyan, hogy...

Fordult már veled olyan, hogy véletlenül másik üzletbe mentél be, mint ahogy szeretted volna?

Figyelt kérdés

Szórakozottságból, figyelmetlenségből, vagy mert nagyon siettél. Itt olyanokra gondolok, amelyek egymás mellett vannak, és hasonlóan néznek ki. Mi történt, amikor beléptél az üzletbe? 😁

Nálam olyan fordult elő, hogy egy turkálóba akartam menni, pont ugyanolyan kialakítású üzlet kis lépcsővel a félemeletre. Siettem is, mert nem sok idő volt már zárásig. Erre a mellete lévő vadász, horgász boltba mentem be, ahol nem voltak vevők. Kérdezte is az eladó hogy mit szeretnék😄 Kissé elszégyelltem magam, és mondtam hogy csak szétnéznék, és a távcsövek és vadászkések irányába indultam,és nézegettem, hogy milyen menő cuccok. Kb 1-2 perc után gyorsan leléptem, és átmentem a másik üzletbe.😄



2021. jún. 26. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a húsbolt ahová mentem átköltözött a szomszédban, én meg néztem nagyot, hogy mi van

aztán szóltak, hogy már nem ott van

2021. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer mentem be így boltba. Egyik elköltözött és más nyílt a helyén, egy másik alkalommal meg egy épülettel arrébb lévő boltba mentem. Ezek is szaküzletek voltak, nem lett volna mit nézegetni, szóval megmondtam, hogy nem ide akartam jönni.
2021. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!