Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az új piercinget érheti víz?

Az új piercinget érheti víz?

Figyelt kérdés
Szóval ma(szerdán) fogják szúrni az orrom viszont vasárnap megyünk le a balatonra, valahol azt olvastam h az új piercinget nem szabad hogy sokáig víz érje. Ez igaz? Alapból nem nagyon szoktam be menni a balatonba de azért 1-2 beúszok majd vissza

2021. jún. 30. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem uszol te be sehova, ha nem akarsz egy oltari fertozest osszeszedni a nyilt sebbedbe az eloviztol. Vagy a nyaralast, vagy a piercinget halaszd el 1-2 hettel, attol fugg melyik neked a fontosabb.
2021. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h bele is fogok menni🤦🏻‍♀️ csak kérdeztem valamit.
2021. jún. 30. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
min 2 hétig ne menj vele vízbe
2021. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta víz érheti, viszont a tavak és medencék vize minden, csak nem tiszta. Éppen ettől lehet fertőzést összeszedni. Sajnos én is azt hittem, hogy egy kevés nem számít, ha fertőtlenítem utána. Hetekig küzdöttem, mert elfertőződött.


Ráadásul a naptej és az izzadás sem tesz jót egy friss piercingnek. Inkább a nyaralás után csináltasd meg.

2021. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt mondtam h bele is fogok menni🤦🏻‍♀️ csak kérdeztem valamit."

Dehogynem kérdező, pontosan ezt írtad a kérdésedben:

"Alapból nem nagyon szoktam be menni a balatonba de azért 1-2 beúszok majd vissza"

Szóval nem értem a felháborodásod. Észlény...

2021. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, max szarul fogalmaztam de az mind1. Ezt úgy írtam h álltalában ha ott vagyok be szoktam menni, de nyilván nem fogok így
2021. júl. 2. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
De amugy ha nem mesz a víz alá nem lesz vizes az orrod🤦🏻‍♀️
2021. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
#7 ettol meg odafroccsen, vizes kezzel odanyul, aztan megy a siras-rivas hogy begyulladt, elfertozodott, keloid nott ra. Mennyivel egyszerubb kivarni azt a ket hetet...
2021. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 igen kérdező, mi meg találjuk ki, hogy a kis agyacskádban milyen gondolatmenetek zajlanak, miközben még te magad sem tudod mit beszélsz.

Kérlek mesélj még.

2021. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!