Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jön mindenki azzal...

Miért jön mindenki azzal ,hogy a külföldi magyarok csak mosogatnak kint!És akik diplomások, jól képzettek, szakmunkások?Itthon kevés az eladó a villanyszerelő, kamionsofőr stb stb.És ők nem hiányoznak a magyar gazdaságnak?

Figyelt kérdés

Miért kell azzal jönni, hogy csak olyanok hagyják el az országot akik úgy is címszóval haza jönnek mert kint is csak mosogatni fog.És ha mosogat kint, inkább mosogatna itthon tisztes bérekért!Hazudik vagy életében nem dolgozott kint aki szerint külföldön nem jobb az élet!Egyáltalán mi ez az utálat a külföldi honfitársak iránt?Igen is családom kint él, és én is vissza megyek Németbe mert jobb kint az élet nagyon sok téren.

És én sem mosogattam ,és normálisan képzett vagyok ,és továbbképzésem után sem fogok!

Nem kell a kinti magyarokat utálni mert nem születtek bele a jóba!Lehet ezért fog össze omlani a mi nagyszerű országunk mert a kis, és közember nem számít a magyar elitnek!



2021. júl. 6. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem "mindenki" jön azzal.

Ha neked nem tetszik, hogy egyesek általánosítanak, akkor neked sem kéne, mert piszkosul visszatetsző.

2021. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor úgy fogalmaznám újra ,hogy nagyon sokan!
2021. júl. 6. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek... Jó magyar szokás, a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitás Magyarországon. Mindent és mindenkit utálni kell, aki egy kicsit is el mer térni ettől a begyöpösödött trágya élettől, ami itt van.
2021. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem mindenki de nagyon sokan mosogatni, takaritani mennek ki, foleg Angliaba. Nemetbe meg sok a szakmunkas, betegapolo.


Egyik szomszed unokaja kiment Angliaba valami automosoba dolgozni, elvileg valami manager volt mert tudott 1-2 szot angolul. Kesobb hazament es semmilye sem volt, az autojat eladta meg a kiutazas elott es ures zsebbet tert haza.

Masok meg hotelban mosogatnak par evig es szinten hazamennek egy ido utan szinte a semmivel.


Volt ismerosom aki vagohidon dolgozott es jatszotta az agyat mikor hazament 1-2 hetre. Vette a draga piakat, ugy ment bulizni, vett autot, kozben meg elarulta hogy alig keres 1200 eurot tuloraval egyutt es a helyi kollegak tobbet kaptak segedmunkaskent.


Olyan is volt aki nemetbe ment ki burkolni es az epitkezesen lakott kontenerben valami ossze csukhato agyon. Mikor hazament akkor meg furkazott a BMWvel, aranylanc logott a nyakaban, stb


Az ilyenek miatt nezik le az embereket.

En is kulfoldon elek es tudom hogy hotel munkabol nem leszel gazdag, szakmunkabol megelsz de abbol sem lesz BMW, csak ha neked az a prioritas akkor is ha kozben egy agyat berelsz csak

2021. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok tapasztalat sok ember, én csak azt tudom ,hogy az én körömben akik kimentek itthon nehezen jutottak előre kint meg a főnök fizetés emelést ad csak ne menjen el másik céghez, van aki haza is költözött meg is bánta.De pl családtagom 2400-2500 nettó plussz céges juttatások itthon erre Budapestiek vagyunk 200-300.000 kapott.persze van német nyelvtudás stb stb.Nem egyszerű az igaz!
2021. júl. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!