Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes katonai táskát / hátizsákot venni, ami komolyabb, jobb minőségű, és korrekt áron van?

Figyelt kérdés

Vagy kinek milyen tapasztalatai vannak, jobban megéri ha rendelnék esetleg?


Árban milyen skálán mozog?


Előre is köszi a válaszokat!



2021. júl. 6. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendelhetsz innen:

[link]

2021. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én az Obsitról hallottam a csonka templomnál a piac utcán. Meg 1 facebookos csoportról.


De nem tudom, h honnan kellene. Amúgy is kell táskát vennem, meg az MH-nál is teljesítek szolgálatot. Csak azért picit sokallok 15 - 16 ezret 1 táskáért.

2021. aug. 2. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én épp emiatt ajánlottam a Galéria Saváriát, persze ott nincs mindig új cucc, de mégis normálisabbak néha az árak, mint egyébként.

Mondjuk igaz, a fővárosban is van Obsit Military bolt, én is ott vettem nagyon-nagyon rég a gázálarcos (szimat) szatyrot, de persze akkor még olyan 2-3 ezer körül volt az ára. Nem gondoltam volna, hogy ennyire felemelik.

Én rendszeresen nézem a Saváriát, és elég jó cuccok akadnak, olykor egész elfogadható áron. Persze ha semmiképp sem szeretnél használt cuccot, akkor tényleg valami Vadász, de leginkább Military boltot kell találnod.

2021. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!