Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szociális fóbásban szenvedők...

Szociális fóbásban szenvedők a magánnyal mit lehet kezdnei.?? Olyan tunya vagyok, félek mindentől az emberek le néznek ez miatt.

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
kezdeni
2021. júl. 6. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Kutasd fel miért lettél az. Old meg a problémát, és menj emberek közé.
2021. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lepontozhatnéka van? Ide jöjön és nyomja szorgosan CSAK a pirosat!

Lepontozásra fel!

2021. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es félek, hogy leszidnak, egész nap szorongok, most kezdtem munkába járni, azóta úgy érzem mindenki kibeszél, még az is aki próbál kedves lenni

3as nem értelek, kapsz egy zöldet.

2021. júl. 6. 20:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Azthiszem már nagyon kicsi korom óta ez van, nagyon nehezen tudtam/tudok feloldódni.
2021. júl. 6. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj, beszéljünk.
2021. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre lehet hajlamod, de ne hagyd hogy eluralkodjon rajtad. Menj el oda, ahova kell, aztán a rutinos helyeken megtapasztalod, hogy nem kell félni semmitől.
2021. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma pl az volt hogy nem mertem megkérdezni a főnököm hogy mennem kell e dolgozni. Van egy nő aki ugyan oda jár, elmentem hozzá. Kuss volt már látszódott hogy gáz van, bementem félve. Kérdeztem mennek e dolgozni, nekem is kell e mennem, azt mondta h ők mennek de rólam nem tud semmit. Röhögött rajtam az egyik bácsi, mikor mondta hogy mennyek bejlebb én meg félve mentem. Ezelőtt 1 éve ont emiatt zárkóztam el, mert nem merte bizonyos olgokat megtenni, pl beszélni vagy enni a suliban.
2021. júl. 6. 20:49
 9/9 anonim válasza:
Szia! Jobb lett azóta?
2023. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!