Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a tét fogadásnál?

Mi legyen a tét fogadásnál?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szoktunk néha fogadni ebben-abban, milyen ötleteitek vannak a vesztes részére? Nekünk is szoktak lenni jó ötleteink, de kíváncsi vagyok, hogy nektek mik jutnak eszembe. A fantáziátokra bízom, tudom, hogy van nektek:D
2008. dec. 8. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vesztesnek erotikus táncot kell lejtenie a másik fehérneműjében:))
2008. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Homoerotikus aktus lebonyolítása a másik szeme láttára mosolyogva.
2008. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Tegyük félre az erotikát.Én nagyon örülnék,ha nyernék egy nagytakarítást!Vagy egy hétvégi jó házi ebédet magam és a kiscsaládom részére.Egy heti vasalásnak is örülnék!
2008. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
omg, hogy néznék már ki bugyiban és melltartóban:D bár tétnek nem rossz, köszi:P A második tippet inkább hanyagonánk mindketten, a harmadik meg olyan snassz:D még ötletek? Amúgy 17 éves fiú vagyok
2008. dec. 9. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
A harmadik vagyok.Ja 17 éves fiú vagy ,akkor a takarítás nekem is snassz lenne.Én játszottam szórakozóhelyeken olyat a pasimmal,hogy ki tud hamarabb felszedni valakit.Csináljátok ti is,a nyertes kivlaszt valakit a vesztes meg megpróbálja felszedni.
2008. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A vesztes:Mondja meg az apjának, hogy gyereket vár persze legyen ott a másik egy fényképezőgéppel a kezében.

Vagy:Kérdezze meg a Dm-ben a biztonsági őrtől, hogy Ő milyen óvszert ajánlana. Vagy:Menjen el lyukas zokniban olyan helyre cipőt próbálni (legalább 4 párat)ahol van egy kis bolt 2 eladóval. Rakodja tele a bevásárlókocsit árúval és a pénztárnál mondja azt,miután a pénztáros már beblokkolt mindent, hogy bocsi, de nincs is pénzem! És ne szaladva távozzon.

2008. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló tippjei is nagyon jók, már röhögnöm kell, ha csak elképzelem:D köszi:D neked, meg a többieknek is
2008. dec. 10. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti válaszoló tanácsa nem tetszett... Bocs, egyéni vélemény...
2008. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem sem, de amik nem tetszenek, azokat nem csináljuk:P
2008. dec. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!