Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz valami következménye, ha...

Lesz valami következménye, ha nem vettem át az eMag-tól rendelt csomagot?

Figyelt kérdés

Május 25.én rendeltem valamit a emagról 26ezer forint értékben, de csak tegnap hívott a futár, hogy vegyem át. Mondtam neki, hogy már nincs rá szükségem, mert másfél hónapja rendeltem és azóta vettem máshonnan.

Sokszor vásorltam már tőlük és mindig legfeljebb 5 munkanapon belül megérkezett.

Olyan termékről van szó ami rendelés pillanatában volt raktáron, semmi értesítést nem kaptam, hogy késni fog.



2021. júl. 9. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De nehéz lett volna közben jelezni, hogy lemondod a rendelésed?
2021. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ja ennek az a módja, hogy a rendelést még időben visszamondod, mert ilyenkor a feladónak a feladás költségét fizetnie kell.


Kb. ugyanaz, mintha valakinek feladnál valamit postán (amiért pénzt vársz) és az illető nem veszi át, mert nem kell neki. Te meg kidobtad a pénzt az ablakon.


Szóval ezt is érdemes mérlegelni.

2021. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!