Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 napja lövettett orr pc...

2 napja lövettett orr pc mikortól nem fog fájni ? begyulladt ?

Figyelt kérdés
2 napja lőtték és iszonyat fáj kb hozzá érni sem tudok de holnap hozza a futár az arany pc met és ki szeretném cserélni . octenisepttel fújom az orrom. első nap kicsúszott, majd bepsiltem mire vissza tettem . ötletek? köszi

2021. júl. 12. 20:29
 1/5 ReGina... ***** válasza:
100%

Ne cseréld ki a gyógyuló félben levő piercingedet.


Ne piszkáld, ne forgasd, hagyd béken, kezed tovább.


Milyen anyagú a jelenlegi ékszer? Mert ha titán akkor az a legjob választás.

Arany nem feltétlenül jó friss sebbe, mivel az sosem 100% arány, kevert fém, lehet valamelyik részére allergiás leszel, vagy nem birja majd.


Ha meggyógyult Ami 4-6 hónap, akkor cserélheted amire akarod.

A karika sem ajánlatos új pc.be, csak a kis egyenes szárú, pötty.

2021. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy aki lőtte komkrétan fülbevalót lőtt ami ugye ki esik igy muszaly le ragasztanom mert ki esik ő azt mondta 3 nap mulva ki cserélhetem ..
2021. júl. 12. 21:00
 3/5 A kérdező kommentje:
aranyozott orvosi fém az ékszer
2021. júl. 12. 21:00
 4/5 ReGina... ***** válasza:
100%

Azt tanuld meg hogy soha semmit nem lövetünk SOHA.

De már mindegy megvan, amit tehetsz, hogy titán kis pötty ékszert veszel bele és reménykedsz, hogy jól fog gyógyulni.

Kezeld tovább oxtinosept.el.

Naponta legalább 4x.

2021. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máskor inkább szúrasd nekem az sokáig kitartott a lövés az nem valami tartós. Fújogasd többször de amíg be van gyulladva és nem gyógyul be addig ne akard kivenni
2021. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!