Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 40 év felett gáz ha böngészős...

40 év felett gáz ha böngészős játékkal játszol aktívan???, Gondolok itt Goodgame Empire , és hasonlók. Kíváncsi lennék rá menyien játszotok itt ilyen és ehhez hasonló játékokkal. Nemet és életkort, no meg játékot is írjatok légyszi!!!

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha élvezed, miért ne? Nem ártasz vele senkinek.
2021. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az lejött miért lenne gáz
2021. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lejött hanem leköt
2021. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a gáz akkor van, ha függő vagy és napi 12 órát azt nyomkodod. na az a nem egészséges.
2021. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem játszom ilyenekkel és nem vagyok 40 fölött, de remélem azért nem gond, ha válaszolok. Szerintem semmi gáz nincsen benne, ha nem ez tölti ki az egész életed, tehát mellette dolgozol, éled az életed, ha van családod, akkor velük is töltesz minőségi időt.
2021. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

anyám a Farmerama-t tolja vagy 8 éve

Egyáltalán nem gáz, viszont én sosem értettem azt, hogy ha már játszik miért nem valami igényesebben összerakott játékkal játszik, ami nem az eventek miatt tartja fenn az érdeklődést.


Ha azért játszol ezekkel, mert szereted, vagy mert ott építesz ki közösséget, akkor hajrá, szíved joga.

Ha azért mert nem ismersz normális PC játékokat, akkor itt az ideje körülnézni az interneten.

2021. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mivel jatszol meg mellette?
2022. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!