Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy olyan félek éve hallgatok...

Egy olyan félek éve hallgatok koreai pop zenét. És ugye a 4 leghíresebb kiadó a Bighit, JYP, YG és a SM tudomásom szerint. Ti melyikbe lennétek legszívesebben idolok? És tudnátok írni, mindegyikhez bandákat? 👇..

Figyelt kérdés
Amúgy ha valaki még tud több kiadót és leírja az megköszönném!

2021. júl. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy tudom az egyik legemberibb a P Nation, PSY cége, de ha jól tudom ő nem foglalkozik gyakornokokkal, hanem kizárólag már befutott előadókkal dolgozik. De javítson ki valaki, ha rosszul tudom. Egyébként nekem a JYP a legszimpibb a nagy cégek közül, és nem csak azért mert az ő előadói a kedvenceim (Twice, Itzy, Stray Kids, GOT7, Wonder Girls), hanem mert JYP-t nagyon tehetségesnek tartom, és szerintem egy remek szakember. Az hogy milyen ember, azt most kihagynám, mert erről igen megosztó vélemények vannak, viszont sztem mint szakember nagyon jó. Tudja mit csinál, nem kapkod össze-vissza, mint a többi nagy cég. Valahogy jobban átlátható nekem az egész cég, és az, hogy mit miért csinál. Úgyhogy ha választanom kéne, akkor JYP-s lennék. Bár igazából egyikbe sem szeretnék bekerülni, legalábbis előadóként semmiképp. Mondjuk marketingesnek lehet, hogy elmennék a JYP-jez, de idolként semmiképpen sem. Embertelen amit meg kell csinálniuk, és ez nem nekem való.

Amelyik cég amúgy még tetszik, legalábbis az előadói az az RBW és a Cube, de pl a Cube-ról sok rosszat hallottam, hogx nem promótálja megfelelően az előadóit stb. De valójában én kevésbé ismerem ezt a két céget, de az előadóikat nagyon szeretem.

2021. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A KQ ent az egyik a kevés közül, amiről egy rossz szót se hallottam soha.

Az, hogy ettől még van sötét oldala, az biztos, mert semmi nem tökéletes, de nekem ez a legszimpatikusabb.

2021. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a YG a legszínpatikusabb nem az előadók miatt, de most pont tudnék mondani egy szerintem tehetséges lánybandát akiket mindenki ismer szerintem a Blackpink-et! Mert ott is például Lisa is nagyon jól rappel már ami azt mutatja, hogy nagyon jól képezték őket!
2023. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!