Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha úgy halok meg ,hogy...

Gáz ha úgy halok meg ,hogy soha nem láttam vagy nem jártam a világ legnagyobb részén csak magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 18:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, az emberek többsége nem jut el külföldre egyszer sem, nem hogy több országot is meglátogasson. Ilyenek miatt senki nem ítélkezik (nem mintha lenne köze bárkinek hozzá), semmi értelme ezen stresszelni és szarul érezni magad.
2021. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csak én ezért lúzernek érzem magam.
2021. júl. 13. 19:19
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
En meg Mo-n is alig, ez van.
2021. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

3/


Mondjuk én se jártam be még egész magyarországot

2021. júl. 13. 20:30
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Még mehetsz.
2021. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5/


38 öreg

2021. júl. 13. 22:05
 7/25 anonim válasza:
100%
egyáltalan nem gáz, van aki nem igenyli az utazást , de engem vonz a természet. Nagyon tezszettek Bosznia erdejei, Görögország partjai , a hegyek , a tájak. De én is még sajnos csak a balkánon és a közelebbi részeken jártam. Később el szereznék utazni távolabbra is , mlmlndjuk ázsia. Spanyolorszag a kovetkezo nagyobb terv
2021. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7/


Hát én még sosem voltam külföldön plusz egyedül sem szeretek menni sehova meg félek is az egész külföldi dologtól a sok macera meg sok pénz kell hozzá.Csak bánt egy ideje pedig régen annyira nem érdekelt csak lehet a depressziómmal,hogy nézek másokat ahogy mutatják vagy mesélik ki hol járt már.

2021. júl. 14. 00:42
 9/25 anonim válasza:
100%

Én imádok utazni (külföldön és belföldön egyaránt), mivel számomra új impulzusokat ad az új helyek felfedezése és a kultúra megismerése. Abszolút nem gáz egyébként, ha valaki nem szeret utazni illetve elsősorban a kényelmet preferálja, azt kell eldöntened, hogy érzel-e belső késztetést az utazásra, az miatt ne kelj útra, mert mások is megteszik.


Egy utazás megvalósítható költséghatékonyan is, ha belejön az ember a szervezésbe akkor rájön, hogy nem is akkora macera. Az viszont tény, hogy az utazással az ember egy kicsit akarva-akaratlanul is kénytelen kimozdulni a komfortzónájából, mivel felkészülés ellenére is sok lehet az ismeretlen tényező. Amennyiben le tudod küzdeni a félelmeidet, és hajlandó vagy valamilyen szinten kilépni a komfortzónádból új élmények keresése érdekében, akkor azt mondom hogy szervezd meg és vágj bele, viszont ha nem akkor számodra más kényelmesebb időtöltést javaslok.

2021. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9/


Én most tankoltam az autóba egy vagyonért szóval nem látom át a költséghatékony dolgot.Még nem is az utazás lenne csak a nagy költség de kaját venni meg minden,szállás meg ilyesmi úgy már egy vagyon lenne az utazás.Ha nem kéne enni ,inni akkor én is boldogan utazgatnék lehet meg ha szállás sem kéne.Nekem marad a jövőtől való rettegés időtöltésnek.

2021. júl. 14. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!