Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Undorító kicsi, lógós, szétáll...

Undorító kicsi, lógós, szétálló, hegyes, nagy bimbóudvaró mellem van. Egyszóval minden olyan ami csúnyává tesz egy mellet az enyém olyan. Ez ellen nem tehetnék valamit?

Figyelt kérdés

Annyira bánt a dolog. :( A családomban minden nőnek nagy melle van. Kivéve az enyém. Ha csak kicsi lenne azt még csak-csak elviselném. De lóg is! De hogy a csodába mikor kicsi? Meg a bimbóudvarom is nagy és "kidomborodik" vagy h fogalmazzam. Úgy irigylem azokat akiknek szép és formás kerek mellük van. Valami tippetek van, hogy lehetne formásabbá tenni?

16L



2021. júl. 15. 03:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Pamela Reifnek van direkt erre "edzős" videója. Boob lift workout a címe, írja a súlyzókat, de nem kötelező használni őket hozzá.
2021. júl. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

"Valami tippetek van, hogy lehetne formásabbá tenni?"


Plasztikai mutettel.

2021. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyél ilyen degradáló magaddal szemben, főleg ne 16 évesen.

Nekem pl. a nagy bimbóudvar kifejezetten tetszik.

F

2021. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
23%

Ne okoskodjatok már hogy "plasztika"...

Más nem jut eszetekbe?

Ha nem értetek hozzá minek írtok?

2021. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2021. júl. 15. 22:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Bár kiegészíteném a leírásomat. Egy esetben látom szépnek "őket", mikor libabőrös vagyok és úgy az egész összeugrik, vagy nem is tudom értelmesen megfogalmazni.. akkor szép kerek és a bimbóudvarom is összemegy.
2021. júl. 16. 01:01
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

A legszebb a nagy bimbóudvar.

Kivel beszéltél idáig, hogy ezt nem tudod?

Kicsi a kislányoknak van.

2021. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Elmomdás alapján szép lehet a melled. Nekem kimondottan bejön a nagy bimbóudvar. Amúgy a melled még fog változni. És fogadd el olyannak amilyen. Majd lesz egy fiú aki mindent megtesz majd hogy megpuszilgassa.
2021. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. teljesen odavagyok a kidomborodó bimbóudvarért.


Egyébként 16 éves vagy, a melleid még 5-6 évig változhatnak.

2021. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!