Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy valakinek...

Miért van az,hogy valakinek valami nem tetszik akkor egyből "jankózni" kell?

Figyelt kérdés

(Jankózás alatt k...ögködést értem)

Nos,nem egyszer kaptam meg hogy így rohadjak meg,meg stb szidást..

Miért van,hogy hogy valakinek nem tetszik rajtam,akkor miért jankózik?

És miért pont ez alapján szid?

Példának az okáért:Benne voltam egy videójátékos csoportbann,és az egyik megkérdezte hogy milyen az lapjai,sokan mondták normálisan hogy ez így nem jó,és amúgy lenne jó.

Erre meg tesója olyan maga nem tűrhetlen és alpári stílusban,meg erőszakos módon nyilvánult meg, hogy ilyenért már jól megverték volna..

Vagy nem egyszer hallotam olyat,hogy versmondás alatt,egyik rock bandás polóját hordta és ezért kapott 3-mast 4-5-öst helyett..

Vagy személyes kedvencem hogy azért is leszólnak mert nem 10 ezrest nike polóban járkálok hanem pepcos meg kínai ruhákban.(Amúgy direkt nem az legrosszabb minőségüt veszek,hanem legalább török vagy más honnét gyártokat veszek,kínait párszor veszek)



#ruha,beszólás,verekedés,verés,veszekedés,vita,bunyó,
2021. júl. 15. 07:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen ember van. Ezekkel nem kell foglalkozni. Engem is sokan lenéznek vagy félnek tőlem külső alapján. De hát istenem. Az ilyenekkel nem foglalkozok. Aki veszi a fáradságot, hogy megismerjen az kellemesen csalódik.

Sokak számára nagyon fontos a megjelenés és az, hogy neki adjon igazat az illető. Az ilyenekre rá kellene hagyni mindent és csak bólogatni. De mivel kerülök minden idegesítő dolgot, emiatt az ilyen embereket is. Javaslom kövesd a példám. Kerülj el mindent ami bosszant, mindent ami negatívan befolyásolja az érzelmeid. Legyél nyugodt és kiegyensúlyozott. Az ilyen hülyeségeket és amin nem tudsz változtatni engedd el.

2021. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!