Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba az unokate...

Mit adjak ajándékba az unokatesómnak?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz az unokatesóm 22 éves (lány). Nem igazán tudom, mi érdekli, nincs semmilyen ötletem. Orvosnak készül, szóval gondoltam vmi azzal kapcsolados dolgot kéne vennem, vagy készítenem. Mit csináljak/ vegyek neki?
2010. aug. 27. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem vegyel neki valami édességet, köszöntsd fel adj neki egy puszit és szerintem ennyi böven elég:D de ha akarsz valami extrat amit régóta akar azt vedd meg :) na pá rem segitettem
2010. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

talán majd sütök vmi finomat, lehetőleg egyszerűt:$:DD

2010. aug. 27. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Süss muffint :) Vagy vehetnél ilyen játék orvosi készletet :D Igaz , hogy nem annyira vagy jóban vele,így lehet nem lenne olyan vicces :)
2010. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
majd orvosos muffin;)
2010. aug. 27. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Igeen :D
2010. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát végülis vettem egy szép tollat meg egy tábla csokit...
2010. aug. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!