Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járnál amerikai közszereplővel?

Járnál amerikai közszereplővel?

Figyelt kérdés

Van egy amerikai közszereplő, akivel szoktunk beszélgetni (a hivatalos instájáról ír, illetve skypeoztunk is már). Nem szeretném leírni, hogy kiről van szó (nyilván nem ilyen nagy amerikai híresség, de ismert). Udvarolgat, azt mondja nagyon tetszem neki. Nekem is bejön, de ugye itt vannak az akadályok, pl a távolság, illetve ő folyton utazgat. Valamint biztos rengeteg nő rajong érte, mert elég jó pasi :D 20 év korkülönbség is van köztünk, ami mondjuk engem annyira nem zavar. Mondta, hogy szívesen elutazna, és megismerne személyesen.


Ti megismernétek személyesen is és adnátok a dolognak egy esélyt? Vagy eleve a sok akadály miatt felejtős?


27 N



2021. júl. 20. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ő nem akar veled " járni", csak meg akar dugni. Ébresztő Csipkerózsika, 27 évesen már ne higgy a mesékben.
2021. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Huh 27 evesen sejthetned hogy mire megy ki a jatek. Egyebkent mit szamit hogy kozszereplo vagy sem? Mit szamit??

En jartam hazai ismert emberrel (nagyon ismert) - tokmindegy volt, ugyanolyan volt mint barki mas

2021. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Én nem mert elég gyatra a nyelvtudásom😅
2021. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem sejtem? :D De ezért is kérdeztem, hogy eleve megéri-e így találkozni vele. Dugásra amúgy bőven találhat Amerikában csajokat. De nyilván ezért nem szeretném beleélni magam, mert gondolom arra menne ki a dolog.
2021. júl. 20. 13:50
 5/11 A kérdező kommentje:

Annyit számít, hogy valszeg nem lenne túl király érzés, hogy sok nő odavan érte!

Nem a személyisége miatt mondtam.

2021. júl. 20. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Huha biztos nem 17 eves vagy?
2021. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Unatkozz máshol.
2021. júl. 20. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: Próba, szerencse alapon érdemes lenne megismerned, összejönnöd vele.

Hátha nem CSAK a szexre kellenél. Ha kihagynád, mindig benned lenne a "mi lett volna ha" érzése, az pedig sosem jó.

2021. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze had probaljon fel. De a kerdes fuggetlen attol hogy kozszereplo e. Ugyanolzan ember mont barki mas
2021. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha elfogadod, hogy lehet (valszeg) csak egy-két éjszaka lesz belőle, és nem törik össze a szíved, akkor hajrá.
2021. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!