Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik? Van egy tök jó zene ami ilyen pörgős, és egy csaj énekli a videóklippjében pedig 2 feka lány ugrálókötelezik.

2010. aug. 27. 20:58  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinájjak? Van egy lány aki nagyon tetszik én is neki már kevertünk meg ilyesmi de most lett vége 2 éves kapcsolatának és még nem heverte ki! de nekem nagyon kell a csaj mert...
Megtudná valaki mondani hogy meyik az-a 2 lány aki énekeli az abba mamma-mia zenéjét? Valami kűlfőldi egyűttes.1 barna meg egy szőke csaj?
Mi a címe annak a filmnek amibe egy srác beköltözik egy lakásba és ott van egy csaj szelleme és kiderül hogy a lány ápolónő és nem halt meg csak kómában van? :$$
A sulinkban 2 deszka, randa csaj minden szünetben sminkeli magát a lány wc-ben. Még mikor hazamennek, akkor is. Ráadásul egy csomó rúzst kennek magukra, ami nem is áll jól nekik,...
Ha két csitri csaj megnéz engem az utcán, az miért lehet? Lány vagyok, de van rajtam valami furcsa?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!