Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár napja egy külföldi férfi...

Pár napja egy külföldi férfi rám írt stb.Alig ismerem és mondtam neki elég szegények vagyunk erre adni akar 20000 Eurót kölcsön .mit lépjek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsön? Miből fizeted vissza? Milyen formában adná át? Hogy talált rád? Felnőtt vagy?
2021. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én átverést gyanítanék. Mennyi kamatra adja, és milyen költségekkel?

Tuti, hogy nem jótékonykodni akar.

2021. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kolcson, 200%-os kamatra.


Amugy hany eves vagy? Eletedben most latsz eloszor internetet?

2021. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, mégpedig az, hogy átverés. Ki adna csak úgy egy ismeretlennek kölcsönt, ráadásul külföldről. Szerintem adathalászat lehet a cél. Mostanában rengeteg az ilyenféle visszaélés. Beetet, hogy ad kölcsönt, de előbb fotózd le a személyidet vagy útleveled és küld el neki, hogy tudja kinek ad kölcsönt. Elküldöd, majd eltűnik és felhasználja az adataidat ki tudja mire.
2021. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2021. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy belemenj! Vagy kihasznál, vagy rabszolgájává tesz. Ebből semmi jó nem néz ki. Koldusbotra juttathat.
2021. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ha jót akarsz magadnak! A hirtelen jött "jólétnek" általában mindig súlyos az ára! Észnél legyél!
2021. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!