Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a horrorfilm?

Melyik ez a horrorfilm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen láttam egy horror filmet és tökre tetszett de nem tudom mi a címe. Arról szól hogy egy család beköltözik egy házba és a szőnyeg alatt találnak egy csapó ajtót. Nem tudják mi az és le dobnak egy követ de nem ér földet. Szerepel bent egy kis ilyesztő bohóc aki valamelyik családtagot lehúzta a víz alá a medencébe. Aztán a vége valami olyasmi volt hogy az egyik ember leesett abba a csapó ajtós lyukba és ott valaki egy szíjjal elkezdte verni. Nagyon megköszönném ha valaki leírná hogy melyik ez a film.😁

2021. júl. 26. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta betyárját neki ez aztán a film. Nem tudom de kiváncsi lettem
2021. júl. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint

Gyilkos tréfa, nekem ez a film tetszett nagyon mert elég beteg xD nagyon régen láttam még az is lehet ezt kerested mert ebbe is van család csak ebbe rengeteg minden játszódik nagyon kell figyelni. Brutális

2021. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A 2. Válaszadónak üzenem hogy nem ez a film az de azért köszi szépen mert belenéztem és jónak tűnik. Továbbra is nagyon megköszönném hogyha valaki leírná a film címét😁
2021. júl. 26. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Mind kettőt én írtam amúgy xDD megpróbálom meg keresni te is írd be hogy bohócok filmek
2021. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt talán közte lehet

2021. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na lehet megtaláltam. Nem ez az esetleg?


[link]

2021. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megvan. A 6. kommentelőnek nagyon szépen köszönöm!😁
2021. júl. 26. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy csak mondom hogy végig én kommenteltem egyedül xDDDD
2021. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Baszki nemtudtam xdd
2021. júl. 26. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Haat, Szerint tudom melyik ez a film, asszem az "Az" mármint az a címe hogy "AZ" XD amúgy nem az aknába huzzák le a gyereket? Egy bohoc kb 10 éves fiút? Mert lehet csak ossze keverem..
2021. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!