Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok így tanulni?

Qkabuvar2000 kérdése:

Tudok így tanulni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, van egy okj-s végzettségem és érettségim. Szeretnék elmenni egy iskolába 13. Osztályba, hogy tanuljak egy szakmát nappali jogviszonyban. Lehetséges ez?

2021. júl. 27. 06:58
 1/6 anonim válasza:
100%

Két évvel ezelőtt mikor én voltam 21,érettségivel egy okj-val pont mint te, már nem vettek fel nappalira. Estin csináltam meg az adott szakmát.

Ha van kérdésed ezzel kapcsolatban még, írhatsz nyugodtan!

Üdv:23f

2021. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én úgy tudom, mostmár tanulhatsz 2. szakmát is ingyen nappalin.
2021. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már van olyan hogy nappalin tanulhatsz, de az iskolákban kell megérdeklődni mert iskolafüggő
2021. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Időhúzás ! Estire menj! Ekkora mamlasz ne menjen nappalira!


Amúgy van lehetoseg 25 éves korodig persze, de nem ajanlom, estire menj!!!vagy dógozni!

2021. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Azert szeretnek napoalira menni, mert inditok egy vallalkozast, es a diakkedvezmennyel kitudom hasznalni, hogy nem kell adozzak:)
2021. júl. 29. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Te kis sóher! Már az adózást kerülgeted, mi lesz ah meglesza vállalkozásod?! Vagy nem fut a szekér?! Minden jó szándékból írom, minden rosszindulat nélkül, hogy akkor válallkozzál, ha megvan hozzá a kellő tőke, így, hoyg az adókat kerülgeted így csak elsóherkeded és könnyen csődbe viszed magad. Meg azért ez is sokat elárul, hogy csak azért mész nappalira, hogy nem kell adózni. Ritka egy sunyi kis lény vagy Te hallod! :D

Én is vállalkozó vagyok, de nem sóherkedtem el, nem az adókat kerülgettem, hanem megvolt a rávaló, így alapítottam céget.


NAV Kedveli ezt, hogy máris az adókat kerülgeted!


#4 - es voltam.


Ha elfogadsz egy jó tanácsot válllalkozást akkor nyiss, ha tudsz felelősségteljesen gondolkodni és van hozzá kellő tőkéd! Ha az adófizetés gondot okoz és már kijátszod, mi lesz később?!

2021. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!