Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincs szerződésem egy...

Ha nincs szerződésem egy munkaadóval, és felmondásom után nem fizet ki, viszont van rá bizonyíték, hogy ott dolgoztam (üzemorvosi papír és eü kiskönyv, ami nálam van) akkor lehet valamit jogilag intézni a kifizetés érdekében?

Figyelt kérdés
A Balatonon dolgoztam a nyáron, és a munkámat 2 héttel az előre megbeszéltek helyett fejeztem be, viszont szóltam a felmondásom előtt 1 héttel a munkaadónak, hogy addig keríthessen embert a helyemre, viszont kirúgott és nem fizette ki a munkámat (5 hetet dolgoztam ott, ebből körülbelül 3 már ki volt fizetve ekkor, viszont a maradék 2 hetemet nem hajlandó kifizetni). Ilyenkor lehet valamit tenni, vagy engedjem el teljesen?

2021. júl. 28. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pereskedhetsz, és rámegy a gyatyád is.

Engedd el.

Legközelebb légy résen, és csak szerződéssel lépj munkába.

2021. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szerződés akkor buktad
2021. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hol, kinél dolgoztál? írd le ide, hadd égjen!
2021. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
feljelentheted, amiért nem jelentett be. adózatlan jövedelem, ha jól értem ez neki. kollégák talán tudnának tanuskodni
2021. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi hülyeség határtalan.

Hatalmas munkaerőhiány van a vendéglátóiparban, és mégis, a magyar birka beáll dolgozni munkaszerződés nélkül.

Őszintén? Megérdemled.

Elkezdhetsz pereskedni, de abból sem fogsz jól kijönni. Rengeteg idő, pénz, és a végén, több év múlva mit kapsz? Kétheti munkabért. Király.

2021. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
ÉS még téged is megbüntetnek, hogy szerződés nélkül dolgoztál.
2021. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerződés nélkül felmondás sincs szóval buktad.
2021. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!