Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyatáborba megyek és az a...

Gólyatáborba megyek és az a feladatom, hogy vigyek valami ZSIRÁFos tárgyat egy lánynak, mert az a beceneve, hogy Zsiráf Mit “illik” ilyenkor adni, ami kicsit kreatív? Ti mit adnátok neki?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két alkalommal voltam GT-ben. Mind a kétszer kellett valamilyen szempont szerint tárgyat, ajándékot vinni és mind a kétszer kiderült, hogy kacsa volt az egész. Lényegében az első szívatás. Az járt jól, aki semmit nem vitt.
2021. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha zsiráf a beceneve, akkor valszeg egy magas csajról van szó. Nálunk is volt ilyen, hogy vinni kellett valami fura ajándékot, de senki sem vitt és kiderült, hogy átverés az egész.


Én nem vinnék semmit, de ha mindenképp akarsz, akkor ablak-zsiráf könyv pl.

2021. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Plüss zsiráf, zsiráfos notesz, toll, mappa
2021. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén… én még nem találkoztam olyan magas lánnyal, aki őrült volna, ha Zsiráfnak szólítják. Legalább is önszántából kevés eséllyel hivatja így magát bárki.

Ugyanolyan diszkrimináció és RASSZIZMUS szerintem, mintha egy alacsony embert valaki Törpének, Pocoknak vagy bármi másnak hív.

Milyen érdekes, hogy ma már azért lazán “meglincselnek”, ha bármilyen negatív megjegyzést teszel bárkire, aki más rasszba tartozik, mint te, vagy azért, mert “szivárványpóni”, - de ha valaki az átlagnál alacsonyabb, magasabb, vagy van bármilyen nem “bevett” külső tulajdonsága, lazán megalázható.

2021. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy alacsony barátnőm aki elkezdte magát úgy hívatni, hogy Törpilla.

Meg mindig viccelődik a magasságával, Szóval van olyan hogy önszántából csinálja ezt az ember

2021. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!