Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SZTE MK-s gólyatábor milyen?

A SZTE MK-s gólyatábor milyen?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű feladatok vannak?

2021. aug. 4. 11:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Ugyanolyanok, mint a többiben, csapatépítős, feladatok, kis versenyek egymás ellen a csapatokkal. Ismerkedés, ivós feladatok, és esténként bulik. Na meg tájékoztatók az egyetemmel kapcsolatosan.
2021. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De úgy értettem, hogy a feladatok tényleg olyan "durvák" :D ?
2021. aug. 4. 13:02
 3/5 anonim válasza:
100%

Mármint?

Egyébként nem vészesek, inkább viccesek, de pl. vetkőzős nem nagyon szokot lenni, ugye be vannak mostmár elég rendesen szabályozva, ráadásul bármilyen feladatnál, ami meghaladja az ingerküszöbödet, mondhatod, hogy Te ezt nem vállalod és ezt nem szeretnéd csinálni, és akkor azt mondják ok, és nem cseszegetnek vele, szóval, nem az a lényeg, hogy szívassanak, hanem, hogy megismerjétek egymást és jól érezzétek magatokat.

2021. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. "Durva" alatt pont az ilyen vetkőzős, szexualitással fűtött feladatokra gondoltam.
2021. aug. 8. 19:18
 5/5 anonim válasza:
Nem, nem az évekkel ezelőtti ELTE-s balhé miatt sokkal jobban be vannak suabályozva GT-k és ilyeneket kerülik, de lehet tiltottak is az ilyen feladatok, másrészt semmiben sem kötelezhetnek, hogy részt vegyél, ezt a nyilatkozattal alá is írod.
2021. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!